Prywatność

Ochrona danych

Odpowiedzialny za przetwarzanie danych jest:
Hicran Suter Gurbanov
Joachim-Friedrich-Str.42
10711 Beriln

info@madamlili.com

Cieszymy się z zainteresowania naszym sklepie internetowym. Ochrona twojej prywatności jest dla nas bardzo ważna. Poniżej będziemy Was informować o szczegółach postępowania z danymi.

1. Dostęp do danych i hostingu

Możesz odwiedzić nasze strony bez brania informacji o swojej osobie. Za każdym razem gdy strona internetowa jest nazywany, serwer sieci Web automatycznie automatycznie zapisuje tzw logi serwera, na przykład zawiera nazwę żądanego pliku, adres IP, data i czas wyszukiwania informacji przekazanej zbiór danych oraz dostawcy z prośbą (dane dostępowe ) i udokumentowane pobierania. Te dane dostępowe są oceniane wyłącznie w celu zapewnienia bezproblemowego funkcjonowania strony, jak również poprawę naszej oferty. Jest to dla zachowania naszych własnych interesów w kontekście świadomości wstępnego zainteresowania właściwej reprezentacji naszej oferty zgodnie z artykułem 6 (1), str. 1 świeci f dsgvo. Wszystkie dane dostępowe zostaną usunięte nie później niż siedem dni po zakończeniu swojej stronie wizyty.

1.1 Hosting

Usługi dla gospodarzem i prezentacji na stronie internetowej są częściowo dostarczone przez naszych usługodawców w kontekście przetwarzania w naszym imieniu. O ile nic innego nie jest wyjaśnione w kontekście polityki prywatności dostępnej wszystkie dane dostępu, a wszystkie dane zebrane w zaprojektowanych formularzach na tej stronie będą przetwarzane na swoich serwerach. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usługodawców i podstawą naszej współpracy z Państwem, prosimy o kontakt z opcji kontaktu opisanego w niniejszej Polityce Prywatności.

Nasi usługodawcy siedzieć i / lub serwery korzystają z następujących krajów, dla których Komisja Europejska ustanowiła odpowiedni poziom prywatności w drodze uchwały: Kanada

Nasi usługodawcy siedzieć i / lub korzystania z serwerów w Stanach Zjednoczonych i innych krajach poza UE i EOG. Nie ma decyzji adekwatności Komisję Europejską dla tych krajów. Nasza współpraca z was jest na podstawie standardowych klauzul ochrony danych Komisji Europejskiej.

1.2 Content Delivery Network

Krótszy czas ładowania, używamy tzw Content Delivery Network ( „CDN”) dla niektórych ofert. Ta usługa zawartość, na przykład pliki Duże multimedialne, dostarczane przez regionalnie rozproszonych serwerów zewnętrznych usługodawców CDN. Dlatego dane dostępu są przetwarzane na serwerach usługodawców. Nasi usługodawcy działają na nas jako część przetwarzania zamówienia. Nasi usługodawcy siedzieć i / lub korzystania z serwerów spoza UE i EOG. Nie ma decyzji adekwatności Komisję Europejską dla tych krajów. Nasza współpraca z was jest na podstawie standardowych klauzul ochrony danych Komisji Europejskiej. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usługodawców i podstawą naszej współpracy z Państwem, prosimy o kontakt z opcji kontaktu opisanego w niniejszej Polityce Prywatności.

2. Przetwarzanie danych do przetworzenia zamówienia i kontaktu

2.1 Przetwarzanie danych do przetworzenia zamówienia

Dla celów przetwarzania umowy zgodnie z artykułem 6 (1), str. 1 litera b DSGVO, zbieramy dane osobowe, jeśli dobrowolnie przekazują je jako część swojej kolejności. Pola obowiązkowe są oznaczone jako takie, ponieważ w tych przypadkach musimy dane obowiązkowe dla przetwarzania zamówienia i nie możemy wysłać zamówienie bez ich specyfikacji. Którego dane są zbierane wynika z odpowiednich form wejściowych.

Dalsze informacje na temat przetwarzania danych, w szczególności do przekazywania do naszych dostawców usług do celów zamówień, płatności i wysyłki przetwarzania, można znaleźć w następujących sekcjach niniejszej polityki prywatności. Po pełnej obsługi zamówienia, Twoje dane będą ograniczone do dalszego przetwarzania i usuwane po upływie okresów podatkowych i retencyjnych handlowych zgodnie z artykułem 6 (1), str. 1 litera C DSGVO, pod warunkiem że nie są one wyraźnie w dalsze wykorzystanie swoich danych zgodnie z art 6 ust. 1 pkt. 1 świeci dsgvo zgodzili lub zarezerwowaliśmy dalszego wykorzystania danych, co jest dozwolone przez prawo i poinformował o których informujemy w niniejszym oświadczeniu.

System zarządzania towar

Dla zamówień i umów przetwarzania, używamy systemów zarządzania towarem usługodawców zewnętrznych. Nasi usługodawcy działają na nas jako część przetwarzania zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usługodawców i podstawą naszej współpracy z Państwem, prosimy o kontakt z opcji kontaktu opisanego w niniejszej Polityce Prywatności.

konto klienta 2.2

O ile wyraziły zgodę na podstawie art 6 (1), str. 1 świeci się DSGVO wybierając otwarcie konta klienta, używamy ich dane w celu otwarcia konta klienta, jak również do przechowywania danych dla dalszego przyszłych zamówień na naszej stronie internetowej. Skreślenie z konta klienta jest możliwa w każdej chwili i może odbywać się albo poprzez wiadomość do opcji kontaktu opisanych w niniejszej polityce prywatności lub za pośrednictwem funkcji przewidzianych na ten cel w koncie klienta. Po usunięciu konta klienta, Twoje dane zostaną usunięte, jeśli nie zostały wyraźnie uzgodnione do dalszego wykorzystania danych zgodnie z art 6 (1), str. 1 świeci dsgvo lub zastrzegamy sobie prawo do korzystania z niego, co jest dozwolone prawem i nad którym informujemy w niniejszym oświadczeniu.

2.3 Kontakt

W kontekście komunikacji z klientem, możemy pobierać opłaty za rozpatrzenie ich wniosków na podstawie artykułu 6 (1), str. 1 oświetlony b DSGVO danych osobowych, jeśli dobrowolnie nam kontakt z nami (na przykład za pośrednictwem formularza kontaktowego lub e-mail ). Pola obowiązkowe są oznaczone jako takie jak wymagają danych w tych przypadkach przetwarzanie ich kontakt. Którego dane są zbierane wynika z odpowiednich form wejściowych. Po zakończeniu przetwarzania żądania, dane zostaną usunięte, chyba że wyraźnie uzgodniono do dalszego wykorzystania danych zgodnie z art. 6 (1), str. 1 świeci się DSGVO lub zastrzegamy sobie prawo do korzystania z dodatkowego zastosowania, który jest dozwolonym przez prawo io których informujemy w niniejszym oświadczeniu.

3. Przetwarzanie danych w celu przetwarzania wysyłki

Dla realizacji umowy zgodnie z artykułem 6 (1), str. 1 oświetlony b dsgvo, oferujemy swoje dane do wysyłki zamówionych usługodawców z dostawą, o ile wymagane do dostarczenia zamówionych towarów.

Transfer danych do wysyłki usługodawców w celu komisję wysyłki

Jeśli dałeś nam swoją wyraźną zgodę w trakcie lub po zamówieniu podamy swój adres e-mail oraz numer telefonu do wybranego usługodawcy wysyłka z tego powodu zgodnie z artykułem 6 (1), str. 1 litera a DSGVO, więc że ta dostawa w celu zapowiedzi dostawy lub strojenia się z Tobą kontaktować.
Zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie przez wiadomość do opcji kontaktowej opisanej w niniejszej Polityce prywatności lub bezpośrednio dostawcy usług wysyłki pod poniższym adresem kontaktowym. Po unieważnieniu usuwamy dane określone w tym celu, o ile nie zgodziłeś się na dalsze wykorzystanie danych lub zastrzegamy sobie prawo do używania danych, co jest dozwolone przez prawo i poinformowałem Cię w tym oświadczeniu.

DPD Deutschland GmbH.
Wailandtststraße 1.
63741 Aschaffenburg.
Niemcy

Niemiecki post AG.
Charles-de-Gaulle-Straße 20
53113 bonn.
Niemcy

DHL Paket GmbH.
Ścieżka uliczna 10.
53113 bonn.
Niemcy

4. Przetwarzanie danych do przetwarzania płatności

Podczas obsługi płatności w naszym sklepie internetowym współpracujemy z tymi partnerami: Dostawcy usług technicznych, instytucji kredytowych, dostawców usług płatniczych.

4.1 Przetwarzanie danych do przetwarzania transakcji

W zależności od wybranej metody płatności dajemy dane niezbędne do rozliczenia transakcji płatniczej do naszych dostawców usług technicznych, które są aktywne dla nas w kontekście przetwarzania umów lub do zleceniowych instytucji kredytowych lub na wybranych dostawców usług płatniczych , o ile to wymaga płatności wymaganej. Jest to wykorzystywane do spełnienia umowy według art. 6 ust. 1 str. 1 Lit. B DSGVO. W części, dostawcy usług płatniczych zbierają dane wymagane do przetwarzania samej płatności, np. Na własnej stronie internetowej lub za pomocą integracji technicznej w procesie zamawiania. W związku z tym stosuje się polityka prywatności odpowiedniego dostawcy usług płatniczych.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych partnerów do przetwarzania płatności i podstawy naszej współpracy z Tobą, skontaktuj się z opcją kontaktu opisaną w niniejszej Polityce prywatności.

4.2 Przetwarzanie danych w celu zapobiegania nadużyć finansowych i optymalizacji naszych procesów płatniczych

W razie potrzeby dajemy naszym dostawcom usług dalsze dane, które wraz z danymi niezbędnymi do przetwarzania płatności jako naszych procesorów zamówień w celu zapobiegania nadużyciom i optymalizacją naszych procesów płatniczych (np. Rozliczenia, przetwarzanie zaskarżonych płatności, Wsparcie rachunkowości) użytkowania. Służy to zgodnie z art. 6 ust. 1 p. 1 Lit. F DSGVO jest zachowanie naszych prywatnych interesów naszej ochrony przed oszustwami lub efektywnym zarządzaniu.

4.3 Tożsamość i sprawdzenie kredytowe podczas wybierania usług płatniczych Klarna

Klarna polecenie zapłaty, zakup na koncie przez Klarna, zakup Klarna
Jeśli zdecydujesz się na usługi płatnicze Klarna Bank (PUL), Sveavägen 46, 111 34 Sztokholm, Szwecja (w następnej Klarna), prosimy o zgodę według sztuki. 6 ust. 1 str. 1 Lit. DSGVO, Że możemy przekazać dane niezbędne do rozliczenia płatności i danych tożsamości i sprawdzania kredytu do Klarna. W Niemczech, tożsamość i kontrole kredytowe można znaleźć w Ochrona danych być używanym przez Klarna. Informacje uzyskane na statystycznym prawdopodobieństwie domyślnego używa Klarna dla ważonej decyzji w sprawie podstaw, wdrażania lub zakończenia stosunku umownego. Możesz odwołać zgodę w dowolnym momencie przez wiadomość do opcji kontaktu, o której mowa w niniejszej Polityce prywatności. Może to oznaczać, że nie możemy już oferować pewnych opcji płatności. Możesz odwołać zgodę na to wykorzystanie danych osobowych w dowolnym momencie w porównaniu z Klarną.

4.4 Tożsamość i sprawdzenie kredytu Podczas wybierania usług płatności BillPay (obsługiwany przez Klarna Bank)

Jeśli zdecydujesz się na usługi płatnicze z Banku Klarna (PUL.), Sveavägen 46, 111 34 Sztokholm, Szwecja (w następnym BillPay), prosimy o zgodę według sztuki. 6 ust. 1 str. 1 DSGVO, że możemy przekazywać dane niezbędne do przetwarzania płatności i tożsamości i kontroli kredytowych do BillPay. W Niemczech, tożsamość i kontrole kredytowe można znaleźć w Polityka prywatności BillPay być używana. Informacje uzyskane w wyniku prawdopodobieństwa ujmowania domyślnej korzyści wykorzystują BillPay dla ważonej decyzji w sprawie podstaw, wdrażania lub zakończenia stosunku umownego. Możesz odwołać zgodę w dowolnym momencie przez wiadomość do opcji kontaktu, o której mowa w niniejszej Polityce prywatności. Może to oznaczać, że nie możemy już oferować pewnych opcji płatności. Możesz odwołać zgodę na to wykorzystanie danych osobowych w dowolnym momencie w porównaniu z BillPay.

4.5 Tożsamość i sprawdzenie kredytu podczas wybierania zakupu na koncie przez Payone

Jeśli kupujesz dla metody płatności na sprzedaż (oferowane przez Payone GmbH, Lyoner Str. 9, 60528 Frankfurt a. M., Niemcy (w następującym Payone)) Zdecyduj, prosimy o zgodę zgodnie z art. 6 ust. P. 1 LIT. DSGVO, że możemy przekazać dane niezbędne do przetwarzania płatności i danych tożsamości i sprawdzania kredytów do płacenia. W Niemczech, tożsamość i kontrole kredytowe można znaleźć w Polityka prywatności Payone być używana. Informacje uzyskane na statystycznym prawdopodobieństwie domyślnego użycia wykorzystują płacę dla ważonej decyzji w sprawie podstaw, wdrażania lub zakończenia stosunku umownego. Możesz odwołać zgodę w dowolnym momencie przez wiadomość do opcji kontaktu, o której mowa w niniejszej Polityce prywatności. Może to oznaczać, że nie możemy już oferować pewnych opcji płatności.

5. Reklama przez e-mail, post, telefon

5.1 Newsletter e-mail z rejestracją

Jeśli zarejestrujesz się do naszego biuletynu, używamy wymaganych danych lub osobno dostarczonych przez Ciebie, aby regularnie wysyłać do naszego biuletynu e-mail ze względu na zgodę zgodnie z art. 6 ust. 1 p. 1 Lit. DSGVO. Deregistracja z biuletynu jest możliwa w dowolnym momencie i może być wykonana przez wiadomość do opcji kontaktowej opisanej poniżej lub przez link w biuletynie. Po wylogowaniu usuwamy swój adres e-mail z listy odbiorcy, o ile nie wyznaczyłeś wyraźnie w dalszym wykorzystaniu danych zgodnie z art. 6 ust. 1 p. 1 Lit. DSGVO lub zastrzegamy sobie prawo do Użyj dodatkowego wykorzystania, który jest dozwolony przez prawo i informujemy Cię w tym oświadczeniu.

5.2 Wysyłka biuletynu.

Newsletter może być również wysyłany przez naszych dostawców usług w ramach przetwarzania w naszym imieniu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych dostawców usług i podstawę naszej współpracy, skontaktuj się z opcją kontaktu opisaną w niniejszej Polityce prywatności.

Nasi usługodawcy siedzą i / lub korzystają z serwerów w USA i innych krajach poza UE i EOG. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w odniesieniu do tych krajów. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej.

5.3 Wysyłka stron oceny pocztą e-mail

Jeśli dałeś nam swoją wyraźną zgodę podczas lub po zamówieniu swoją wyraźną zgodę według sztuki. 6 ust. 1 str. 1 Lit. DSGVO, korzystamy z adresu e-mail dla wniosku o ocenę zamówienia z wykorzystanej wyceny system. Ta zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie przez wiadomość do opcji kontaktowej opisanej w niniejszej Polityce prywatności lub przez link przewidziany w tym celu w żądaniu oceny.

Strony oceniające mogą być również wysyłane przez naszego dostawcy usług zaufanych sklepów GmbH Subbiller Str. 15c, 50823 Kolonia (zaufane sklepy).

Otrzymamy informacje na temat odpowiedniego statusu przez zaufane sklepy (np. Jeśli wniosek oceny został wysłany i czy przybył). Odbywa się to zgodnie z art. 6 ust. 1 1 str. 1 Lit. F DSGVO w celu wypełnienia naszego uzasadnionego interesu do uzyskania informacji o zaproszeniu ocen, aby umożliwić optymalizację optymalizacji, a także spełnić Usługa uzasadniona zaufania, ta usługa może zaoferować.

Jesteśmy odpowiedzialni za wysyłanie żądań wyceny i gromadzenia i wyświetlania informacji ocen lub statusu wraz z zaufanymi sklepami.

W ramach wspólnej odpowiedzialności istniejącej między nami a zaufanymi sklepami GmbH, prosimy o kontakt z zaufanymi sklepami GmbH do kwestii ochrony danych oraz do podjęcia swoich praw, ich opcje kontaktowe tutaj Znajdować. Dalsze informacje o prywatności można znaleźć w poniższym ogniu tutaj usunąć. Niezależnie od tego, zawsze możesz skontaktować się z nami w ramach opcji kontaktu opisanego w niniejszej Polityce prywatności. Twoja prośba zostanie następnie przekazana do innych odpowiedzialnych osób, jeśli to konieczne.

5.4 Posterwerbung i jego prawo sprzeciwu

Ponadto zastrzegamy sobie prawo do korzystania z pierwszego i nazwiska, a także adres pocztowy do własnych celów reklamowych, np. Aby wysłać ciekawe oferty i informacje o naszych produktach pocztą. Służy to do ochrony naszych wstępnych uprawnień w kontekście wstępnej świadomości korzyści z naszych klientów zgodnie z art. 6 ust. 1 str. 1 Lit. F DSGVO. Możesz zaprzeczyć przechowywać i wykorzystać swoje dane do tych celów w dowolnym momencie przez wiadomość do opcji kontaktowej opisanej w niniejszej Polityce prywatności.

5.5 Reklama telefoniczna

O ile biorąc pod uwagę ich zgodę na mocy art. 6 ust. Możesz odwołać zgodę w dowolnym momencie albo przez wiadomość do opcji kontaktowej opisanej w niniejszej Polityce prywatności lub przez oralową wiadomość dla każdego połączenia. Po odwołaniu usuwamy Twój numer telefonu, o ile nie uzgodniłeś wyraźnie w dalszym wykorzystaniu danych lub zastrzegamy sobie prawo do używania danych, co jest dozwolone przez prawo i poinformował Cię w tym oświadczeniu.

6. Ciasteczka i inne technologie

6.1 Informacje ogólne.

Aby odwiedzić naszą stronę internetową atrakcyjną i włączyć korzystanie z niektórych funkcji, używamy na różnych technologiach stron, w tym tak zwanych plików cookie. Pliki cookie to małe pliki tekstowe, które są automatycznie zapisywane na terminalu. Niektóre z zastosowanych plików cookie zostaną usunięte po zakończeniu sesji przeglądarki, więc po zamknięciu przeglądarki ponownie usunięte (tak zwane pliki cookie sesji). Inne pliki cookie pozostają na terminalu i umożliwiają nam rozpoznawanie przeglądarki na następnej wizycie (uporczywe pliki cookie).
Korzystamy z takich technologii, które są obowiązkowe dla korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej (np. Funkcja koszyka na zakupy). Poprzez te technologie, adres IP, czas wizyty, informacji o urządzeniu i przeglądarce, a także informacje o korzystaniu z naszej witryny (np. Informacje o zawartości wózka) zostaną obciążone i przetworzone. Służy to jako część dominujących dominujących interesów w zoptymalizowanej prezentacji naszej oferty zgodnie z art. 6 ust. 1 p. 1 Lit. F DSGVO.

Ponadto korzystamy z technologii do realizacji zobowiązań prawnych, podlegamy (np. Aby wykazać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych), a także analizę sieci i marketing online. Więcej informacji, w tym odpowiednią podstawę prawną do przetwarzania danych, patrz poniższe sekcje niniejszej Polityki prywatności.

Ustawienia plików cookie dla przeglądarki można znaleźć na poniższych linkach: Microsoft Edge ™. / Safari ™. / Chrome ™. / Firefox ™. / Opera ™.

O ile zgodzili się na wykorzystanie technologii zgodnie z art. 6 ust. Alternatywnie, można również uzyskać dostęp do następującego linku: https://madamlili.shop/pages/datenschutz. W nie otrzymaniu plików cookie funkcjonalność naszej strony internetowej może być ograniczona.

6.2 DSGVO / CCPA + Management Management Platforma zarządzania

Na naszej stronie używamy narzędzia do zarządzania DSGVO / CCPA + Cookie, aby poinformować Cię o plikach cookie i innych technologii, których korzystamy na naszej stronie internetowej, a także w razie potrzeby, aby uzyskać Twoje potrzeby w przetwarzaniu danych osobowych za pośrednictwem tych technologii, zarządzać i dokument. Jest to konieczne zgodnie z art. 6 ust. 1 p. 1 Lit. C DSGVO w celu spełnienia naszego prawnego obowiązku zgodnie z art. 7 ust. 1 DSGVO, aby móc udowodnić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podlegają.

DSGVO / CCPA + Management Cookie to oferta IsenselabsAdres: Sofia, Bułgaria, profesor Georgie Bradistilov Street Number 4Numer rejestracyjny UE: 112660079, który przetwarza Twoje dane w naszym imieniu.

Po przesłaniu objaśnienia dotyczącego plików cookie na naszej stronie internetowej serwer Isenselabs przechowuje anonimowy adres IP, datę i godzinę wyjaśnienia, informacje przeglądarki, adres URL, z którego został wysłany wyjaśnienie, informacje o swoim zachowaniu zgody i anonimowy losowy klucz. Ponadto używany jest plik cookie, który zawiera informacje o zamierzonym zachowaniu i kluczu. Twoje dane zostaną usunięte po dwunastu miesiącach, jeśli nie zgodziłeś się na dalsze wykorzystanie danych zgodnie z art. 6 ust. 1 str. 1 Lit. DSGVO lub zastrzegamy sobie prawo do używania danych, co jest dozwolone przez prawo I poinformujemy Cię w tym oświadczeniu.

Do strony zgodności DSGVO i edytowanie danych, przejdź do strony na stronie https://madamlili.shop/pages/ccpa-compliance-2

Więcej informacji Pod:

https://gdprcdn.b-cdn.net/pages/faq?id=71

oraz

 https://gdprcdn.b-cdn.net

Kontakt: Biuro Europy: IsenselabsAdres: Sofia, Bułgaria, profesor Georgie Bradistilov Street Number 4EU Numer rejestracyjny: 112660079

USA Biuro Isenselabs

7. Wykorzystanie plików cookie i innych technologii do analizy stron internetowych i celów promocyjnych

O ile wyraziły zgodę na mocy artykułu 6 (1), str. 1 świeci dsgvo używamy następujących plików cookie i innych technologii innych firm na naszej stronie internetowej. Po około obsłudze i koniec z wykorzystaniem odpowiednich technologii przez nas dane zebrane w tym kontekście zostaną usunięte. Można odwołać zgodę w każdym czasie ze skutkiem na przyszłość. Dalsze informacje na temat opcji rezygnacji można znaleźć w sekcji „Pliki cookie i inne technologie”. Dalsze informacje, w tym w oparciu o naszej współpracy z poszczególnymi dostawcami, zobaczyć poszczególne technologie. Jeśli masz pytania dotyczące dostawców i podstawy naszej współpracy z Państwem, prosimy o kontakt z opcji kontaktu opisanego w niniejszej polityce prywatności.

7.1 Korzystanie z usług Adobe do analizy stron internetowych i celów promocyjnych

Używamy technologii Adobe Systems Software Ireland Limited, Irlandia, 4-6 nabrzeżu, Citywest Business Campus, Dublin 24, Irlandia ( "Adobe"). Informacje zbierane automatycznie przez Adobe technologii do ich użytkowania naszej strony są zazwyczaj przenoszone do serwera Adobe, Inc., 345 Park Avenue San Jose, CA 95110-2704, USA i tam przechowywane. Nie ma decyzji adekwatności Komisji Europejskiej do Stanów Zjednoczonych. Nasza współpraca opiera się na standardowych klauzul ochrony danych Komisji Europejskiej. Jeśli adres IP są zbierane za pomocą Adobe Technologies, jest skrócona przed przechowywania na serwerach firmy Adobe, aktywując odpowiednie ustawienia lub całkowicie zastąpione przez ogólny adres IP.

Adobe Fonts

Jednolitych treści na naszej stronie internetowej, kod skryptu „Adobe Fonts” dane (adres IP, czas informacji wizyta urządzenia i przeglądarki) są przesyłane do Adobe, a następnie przetwarzane przez firmę Adobe. Nie mamy żadnego wpływu na ten późniejszego przetwarzania danych. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy zawartej pomiędzy wspólnie odpowiedzialny, zgodnie z Art. 26 DSGVO.

7.2 Korzystanie z usług Google do analizy stron internetowych i celów promocyjnych

Stosujemy następujące technologie Google Ireland Ltd., Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irlandia ( "Google"). Informacje zbierane automatycznie przez Google Technologies poprzez swoją korzystania z naszej witryny będą zazwyczaj przeniesione na serwer Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA i tam przechowywane. Nie ma decyzji adekwatności Komisji Europejskiej do Stanów Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej. Jeśli adres IP są zbierane za pomocą technologii Google, jest skrócona przed zapisaniem na serwerach Google poprzez aktywację anonimizacja IP. Tylko w wyjątkowych przypadkach pełny adres IP jest przesyłany do serwera Google i skrócić tam. O ile nie określono inaczej w poszczególnych technologiach, przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy zawartej na danej technologii między współodpowiedzialny zgodnie z Art. 26 DSGVO. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych przez Google można znaleźć w Instrukcja ochrony danych z Google.

Google Analytics

W celu analizy witryny Google Analytics (adres IP, czas odwiedzenia, urządzenia i informacji przeglądarki oraz informacje o korzystaniu z naszej witryny) są automatycznie gromadzone i przechowywane, z których tworzone są profile użytkowania za pomocą pseudonimów. Można użyć plików cookie. Twój adres IP nie jest połączony z innymi danymi z Google. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy o przetwarzaniu zamówień przez Google.

W celu zoptymalizowanego marketingu naszej strony mamy Ustawienia wersji danych dla "produktów Google i usług" Aktywowany. W ten sposób Google może uzyskać dostęp do danych zebranych i przetworzonych przez Google Analytics, a następnie wykorzystać do poprawy usług Google. Zwolnienie danych do Google w ramach tych ustawień zatwierdzania danych opiera się na dodatkowej umowie między osobami odpowiedzialnymi. Nie mamy wpływu na kolejne przetwarzanie danych przez Google.

W celu zoptymalizowanego marketingu naszej strony używamy tzw. Funkcja ID użytkownika.. Ta funkcja pozwala nam przypisać wyraźny, stały identyfikator do danych interakcji jednego lub więcej sesji na naszych występach online, a tym samym analizuje zachowanie użytkownika sprzętu i spotkań.

Do tworzenia i prowadzenia testów korzystamy również z funkcji rozszerzenia Google Analytics Google Optimize..

W przypadku analizy internetowej funkcja rozszerzenia Google Analytics Sygnały Google. Tak zwane "śledzenie krzyżowe" włącza. Jeśli chodzi o urządzenia z obsługą Internetu, są połączone z kontem Google i włączyłeś ustawienie "Spersonalizowane reklamy" na koncie Google, Google może tworzyć raporty na temat zachowania użytkowania (ESP. Numery użytkownika Cross-Urządzenie), nawet jeśli zmienisz urządzenie. Przetwarzanie danych osobowych przez nas nie odbywa się o nas, otrzymujemy statystyki oparte tylko na sygnałach Google.

W przypadku celów analizy internetowej i celów reklamowych funkcja ekspansji Google Analytics jest tak zwana. Cookie DoubleClick. Uznanie przeglądarki podczas wizyty w innych stronach internetowych włącza. Google wykorzysta te informacje, aby skompilować raporty za pośrednictwem działań na stronie internetowej i zapewnić więcej usług związanych z użytkowaniem strony internetowej.

Google AdSense

Nasza strona internetowa jest sprzedawana przez Google AdSense Room dla reklam innych firm. Te reklamy będą wyświetlane na tej stronie w różnych lokalizacjach. O tzw. Cookie DoubleClick staje się wyświetlaniem przyjaznych interesów reklamy poprzez gromadzenie i przetwarzanie danych (adres IP, czas wizyty, informacji o urządzeniu i przeglądarce oraz informacje o korzystaniu z naszej witryny), a także automatyczne przypisanie A Pseudonims UserId, z ich pomocą, interesy są określane przez odwiedzanie tych i innych stron internetowych.

Google Ads.

W celach reklamowych w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach internetowych stron trzecich odwiedzają naszą stronę internetową, tzw. Google Remarketing. Cookie ustawione automatycznie przez zbieranie i przetwarzanie danych (adres IP, czas odwiedzania, informacji o urządzeniu i przeglądarce, a także informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej) oraz pseudonimów opartych na stronach COOBIED i oparte na stronach, które odwiedziłeś reklamy. Dodatkowe przetwarzanie danych można wykonać tylko wtedy, gdy aktywowałeś ustawienie "Spersonalizowane reklamy" na koncie Google. W takim przypadku jesteś zalogowany podczas wizyty naszej witryny w Google, Google używa danych wraz z danymi Google Analytics, aby utworzyć i zdefiniować listę grup docelowych do remarketingu urządzenia krzyżowego.

W przypadku analizy witryny i śledzenia zdarzeń mierzymy przez reklamy Google Śledzenie konwersji. Twoje następujące zachowanie użytkowania Jeśli przeszedłeś przez reklamę z Google Ads na naszą stronę internetową. W tym celu można użyć plików cookie i dane (adres IP, czas wizyty, informacje o urządzeniu i przeglądarce oraz informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej na podstawie zdarzeń, takich jak odwiedzanie witryny lub rejestracji biuletynu), z których korzystanie z profili użycia pseudonimów są Utworzony.

mapy Google

W celu wizualnej reprezentacji informacji geograficznych, Google Maps Data o ich korzystaniu z funkcji map, w szczególności adres IP, a także dane lokalizacji, zebrane, są przesyłane do Google, a następnie przetwarzane przez Google. Nie mamy wpływu na to kolejne przetwarzanie danych.

Google Recaptcha.

Dla celów ochrony przed niewłaściwym użyciem naszych formularzy internetowych, jak również spam poprzez zautomatyzowane oprogramowanie (tzw. Boty), Google Recaptcha opłaty Dane (adres IP, czas wizyty, informacje o przeglądarce oraz informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej) i prowadzi do Tak zwany, JavaScript i pliki cookie Analiza korzystania z naszej strony internetowej. Ponadto oceniane są inne pliki cookie przechowywane przez usługi Google w przeglądarce. Czytanie lub przechowywanie danych osobowych z pól wejściowych danej formy nie ma miejsca.

Google Fonts.

Aby jednolite wyświetlać zawartość na naszej stronie internetowej, kod skryptu "Google FCTS" (adres IP, czas wizyty, informacji o urządzeniu i przeglądarce), a następnie przenoszone do Google, a następnie przetwarzane przez Google. Nie mamy wpływu na to kolejne przetwarzanie danych.

7.3 Korzystanie z usług Microsoft do analizy internetowej i celów promocyjnych

Korzystamy z następujących technologii Microsoft Ireland Operations Ltd., jeden Microsoft Place, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, D18 P521, Irlandia ("Microsoft"). Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy między wspólnie odpowiedzialną zgodnie z art. 26 DSGVO. Informacje automatycznie gromadzone przez Microsoft Technologies za pomocą jego korzystania z naszej witryny są zazwyczaj przenoszone na serwer Microsoft Corporation, jednego Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, USA i przechowywane tam. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych przez Microsoft można znaleźć w Instrukcje dotyczące ochrony danych z Microsoft.

Mapy Bing.

W przypadku wizualnej reprezentacji informacji geograficznych dane Bing są przesyłane przez jego korzystanie z funkcji map, w szczególności adres IP, a także dane lokalizacji, zebrane i przetwarzane przez Microsoft. Nie mamy wpływu na te przetwarzanie danych.

7.4 Korzystanie z usług na Facebooku do analizy internetowej i celów promocyjnych

Korzystanie z pikseli na Facebooku

Używamy Facebooka pikseli w technologii przedstawionej poniżej Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Irlandia ( "Facebook"). Z danych Facebooku pikseli (adres IP, czas wizyty, urządzenia i informacji przeglądarki, a także informacje na temat sposobu korzystania z nich przy użyciu naszej strony możemy określonych zdarzeń, takich jak odwiedzenie strony internetowej lub rejestracji biuletynu) jest automatycznie gromadzone i przechowywane, z którego za pomocą tworzenie pseudonimów profile użytkowników. Informacja jako część tzw. Zaawansowanego pojednania danych poza zaszyfrowaną do celów uzgodnienia gromadzone i przechowywane przez które można zidentyfikować osoby (na przykład nazwy, adresy e-mail i numery telefonów). W tym celu nasza strona jest automatycznie ustawiany przez Facebooka Pixel cookie podczas wizyty, które automatycznie pozwala na użycie pseudonimu identyfikator pliku cookie uznanie swojej przeglądarce podczas odwiedzania innych stron internetowych. Facebook będzie integrować się tymi informacjami z innymi danymi z konta Facebook i używać go do tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach oraz świadczenia innych usług związanych z usługami użyciu stronę internetową, w tym spersonalizowanych reklam i grupy oparte.
Informacje zbierane automatycznie przez technologie Facebooku poprzez korzystanie z naszej strony internetowej jest zazwyczaj na serwerze Facebook, Inc. 1601 przeniesiono Willow Road, Menlo Park, California 94025, USA i tam przechowywane. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Dopóki informacje przesyłane do Stanów Zjednoczonych leży w naszej kompetencji, nasza współpraca opiera się na standardowych klauzul ochrony danych Komisji Europejskiej. Można znaleźć dalsze informacje na temat przetwarzania danych przez Facebook w polityce prywatności Facebook.

Facebook Analytics

W ramach Facebooku Analytics nasze statystyki www są produkowane na działalności gościem na naszej stronie internetowej na podstawie danych zebranych z Facebooka pikselowych danych o swojej pracy. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy w sprawie realizacji zamówienia poprzez Facebook. Twoja analiza jest optymalna prezentacja i marketing naszej stronie.

Facebook Ads

O Facebook Ads możemy reklamować stronę na Facebooku i na innych platformach. Możemy określić parametry danej kampanii reklamowej. Dla dokładnego wdrażania, w szczególności decyzja w sprawie umieszczenia reklam na poszczególnych użytkowników, Facebook jest odpowiedzialny. O ile nie inaczej określić w poszczególnych technologiach, przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy zawartej pomiędzy współodpowiedzialny zgodnie z Art. 26 DSGVO. Wspólna odpowiedzialność ogranicza się do gromadzenia danych i ich przekazywania do Facebooka Irlandii. Późniejsze przetwarzanie danych przez Facebook Ireland ich nie jest wykryty.

Na podstawie statystyk zestawionych na Facebooku piksela na aktywność gościem na naszej stronie, działamy na Facebook niestandardowe Audience grupa reklam opartych na Facebooku jak określają cechy każdej grupy docelowej. W ramach utrzymywanych w celu ustalenia odpowiedniej grupy docelowej wyrównanie rozszerzony danych (patrz wyżej) Facebook działa jako naszych procesorów.

Na podstawie zestawu przez Facebook Pixel pseudonimem identyfikator pliku cookie, a dane na temat wzorców użycia na naszej stronie internetowej, działamy poprzez Facebooka Pixel Remarketing. spersonalizowane reklamy.

O Facebooku Pixel konwersje Mierzymy Analityka i zdarzenie śledzenia późniejsze wykorzystanie kiedy osiągnęła reklamę Facebook Ads, naszej stronie internetowej. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy w sprawie realizacji zamówienia poprzez Facebook.

7.5 Inni dostawcy analizy internetowej i usług marketingowych online

Korzystanie z Pinterest Day do analizy internetowej i celów promocyjnych

Do analizy internetowej i celów promocyjnych na Pinterest, a także na stronach internetowych innych firm, odwiedź naszą stronę internetową z technologiami Pinterest Europe Ltd., Palmerston House, 2 piętro, ulica Fenii, Dublin 2, Irlandia ("Pinterest") automatycznie, zbierając i przetwarzanie danych (adres IP, czas odwiedzania, informacji o urządzeniu i przeglądarce, a także informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej na podstawie dowolnych wydarzeń Przez nas, takie jak wizyta na stronie internetowej lub rejestracji biuletynu), a za pomocą pseudonimów Cookieid i na podstawie odwiedzanych stron, umożliwia reklamę opartą na odsetkach. Z zebranych danych używać profile tworzone są za pomocą pseudonimów. Pinterest połączy się i wykorzystuje te informacje o dalszych danych z konta Pinterest, aby skompilować raporty za pośrednictwem działań witryny sieci Web i zapewnić więcej usług związanych z użytkowaniem strony internetowej. Nie mamy wpływu na przetwarzanie danych przez statystyki Pinterest i Przeczytaj tylko na podstawie dnia Pinterest. Zmieniamy to kolejne zachowanie użycia dla analizy witryny i śledzenia zdarzeń, jeśli wprowadziłeś naszą stronę internetową przez wyświetlacz promocyjny z Pinterest. Informacje automatycznie gromadzone przez Pinterest zazwyczaj zostaną przeniesione na serwer Pinterest, Inc., 505 Brannan St., San Francisco, CA 94107, USA i przechowywane tam. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy między wspólnie odpowiedzialną zgodnie z art. 26 DSGVO.

8. Integracja Trusted Shops TrustBadge / Inne widżety

Aby wyświetlić zaufane sklepy (np. Jakość pieczęci, zebrane recenzje), jak również dla oferty produktów zaufanych sklepów dla kupujących po zamówieniu, zaufane sklepy Widżety (np. Zaufane sklepy Trustbadge) są zaangażowane.

Służy to do ochrony naszych zainteresowań głównie uzasadnionych interesów dotyczących optymalnego marketingu, umożliwiając bezpieczne zakupy zgodnie z art. 6 ust. 1 str. 1 Lit. F DSGVO. Wanna zaufana i usługi reklamowane z nimi są ofertą zaufanego sklepów GmbH, Subbiller Str. 15c, 50823 Kolonia (zaufane sklepy), z którymi jesteśmy odpowiedzialni za prawo do ochrony danych razem według art. 26 DSGVO. W kontekście tej polityki prywatności poinformujemy Cię w poniższych powyżej powyższych treści umowy zgodnie z art. 26 ust. 2 DSGVO.

Wanna zaufania jest udostępniana jako część wspólnej odpowiedzialności przez US CDN Dostawca (Network dostawy treści). Odpowiedni poziom ochrony danych zapewnia standardowe klauzule ochrony danych i inne środki umowne. Można znaleźć dalsze informacje na temat prywatności zaufanych sklepów GmbH tutaj.

Gdy wanna zaufana jest wywoływana, serwer WWW automatycznie zapisuje tak zwany plik dziennika serwera, który zawiera również adres IP, datę i godzinę pobierania, przesyłanej ilości danych oraz dostawcy żądającego (dane dostępu) i udokumentowali pobieranie. Adres IP jest anonimowizowany natychmiast po ankiecie, dzięki czemu przechowywane dane osoby nie mogą być przypisane. LogFile serwera jest przechowywany do analizy skarg bezpieczeństwa w bazie danych bezpieczeństwa i automatycznie usunięte lub anonimizowano nie później niż 90 dni po utworzeniu. Służy to według sztuki. 6 ust. 1 str. 1 Lit. F DSGVO Uzasadniony interes nas i zaufanych sklepów dla nadużycia i zapobiegania nadużyciom, na optymalizację dostaw i witryny, a także zapewnić bezproblemową pracę Strona internetowa lub wanna zaufana lub inne widżety z zaufanych sklepów.

Dalsze dane osobowe zostaną przeniesione do zaufanych sklepów GmbH, jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie produktów zaufanych sklepów po zakończeniu zamówienia lub już zarejestrowany do użytku. W tym celu wykonany jest automatyczna kolekcja danych osobowych z danych zamówień. Niezależnie od tego, czy jest on już zarejestrowany jako nabywca do użytku produktu, jest automatycznie sprawdzany dla parametru neutralnego, który jest automatycznie sprawdzany przez Cryptologicznego funkcji jednorazowego adresu e-mail. Adres e-mail jest konwertowany przed złożeniem wartości Hash dla zaufanych sklepów, aby nie odszyfrować. Po sprawdzeniu na meczu parametr zostanie usunięty automatycznie.

Jest to wykorzystywane do weryfikacji, czy są one już zarejestrowane do usług w zaufanych sklepach GmbH, a zatem są dla spełnienia naszych i zaufanych sklepów dominujących uzasadnionych interesów w zakresie ochrony nabywcy w połączeniu z obciążeniem konkretnym i wydajnością oceny transakcyjnej wg. Sztuka. 6 ABS. 1 str. 1 Lit. F DSGVO Wymagane. W takim przypadku należy kontynuować dalsze przetwarzanie zgodnie z umową umowną między nimi a zaufanymi sklepami. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w usługach, otrzymasz wtedy możliwość tego po raz pierwszy. Dalsze przetwarzanie po rejestracji ma również na celu umowę umową z zaufanymi sklepami. Jeśli nie rejestrujesz, wszystkie przesyłane dane zostaną automatycznie usunięte przez zaufane sklepy, a osobiste odniesienie nie jest już możliwe.

W ramach wspólnej odpowiedzialności istniejącej między nami a zaufanymi sklepami GmbH, prosimy o kontakt z zaufanymi sklepami GmbH do kwestii ochrony danych oraz do podjęcia swoich praw, ich opcje kontaktowe tutaj Znajdować. Dalsze informacje o prywatności można znaleźć w poniższym ogniu tutaj usunąć. Niezależnie od tego, zawsze możesz skontaktować się z nami w ramach opcji kontaktu opisanego w niniejszej Polityce prywatności. Twoja prośba zostanie następnie przekazana do innych odpowiedzialnych osób, jeśli to konieczne.

9. Media społecznościowe.

9.1 Wtyczki społecznościowe z Facebooka, Twittera, Instagram, Pinterest

Na naszej stronie internetowej przyciski społecznościowe są używane przez sieci społecznościowe. Są one jedynie zintegrowane jako linki HTML z boku, tak że gdy nasza strona zostanie wywołana, nie ma połączenia z serwerami odpowiedniego dostawcy. Kliknij jeden z przycisków, strona internetowa odpowiedniej sieci społecznościowej otwiera się w nowym oknie przeglądarki, którą możesz nacisnąć np. Naciśnij przycisk podobny lub udostępniaj.

9.2 Nasza obecność online na Facebooku, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn, Xing

O ile dali ich zgodę na mocy art. 6 ust. W przypadku badań rynku i cele promocyjne są pobierane automatycznie i przechowywane, z których tworzone są profile użytkowania za pomocą pseudonimów. Mogą one być używane do ustawiania E.G. Reklamy w ramach platform, które są rzekomo spełniać ich interesy. Pliki cookie są zwykle używane do tego celu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania i wykorzystania danych przez odpowiedniego operatora mediów społecznościowych oraz opcję kontaktu oraz jego prawa i opcje rekrutacji do ochrony prywatności, zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi ochrony danych dostawcy powiązanego poniżej. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy w tym zakresie, możesz się z nami skontaktować.

Facebook jest ofertą Facebooka Irlandia Ltd., 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Irlandia ("Facebook Irlandia") Informacje o wykorzystaniu naszej obecności online na Facebooku automatycznie zebrane przez Facebook Irlandii zazwyczaj są używane do serwera Facebooka , Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California 94025, Stany Zjednoczone i przechowywane tam. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej. Przetwarzanie danych W ramach wizyty na fanpage Facebooku opiera się na porozumieniu między wspólnie odpowiedzialnymi zgodnie z art. 26 DSGVO. Dalsze informacje (informacje o danych wglądu) można znaleźć tutaj.

Świergot Jest ofertą Twitter International Company, jednego miejsca Cumberland Place, Feniian Street, Dublin 2, D02 AX07, Irlandia ("Twitter"). Informacje automatycznie gromadzone przez Twittera przy wykorzystaniu naszej obecności online na Twitterze zazwyczaj zostaną przeniesione na serwer Twittera, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA i przechowywane tam. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej.

Instagram. to oferta Facebooka Irlandia Ltd., 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Irlandia ("Irlandia Facebook") Informacje automatycznie zbierane przez Facebooka Irlandia przy użyciu naszej obecności online na Instagramie są zazwyczaj na serwerze Facebooka, Inc ., 1601 Willow Road, Menlo Park, California 94025, Stany Zjednoczone i przechowywane tam. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej. Przetwarzanie danych W ramach wizyty fanpage Instagrama opiera się na umowie między wspólnie odpowiedzialnymi zgodnie z art. 26 DSGVO. Dalsze informacje (informacje o danych wglądu) można znaleźć tutaj.

Gnij Jest ofertą Pinterest Europe Ltd., Palmerston House, 2. piętro, Fenii Street, Dublin 2, Irlandia ("Pinterest"). Informacje automatycznie gromadzone przez Pinterest na wykorzystaniu naszej obecności online na Pinterest jest zwykle przenoszone do Pinterest, Inc., 505 Brannan St., San Francisco, CA 94107, USA i przechowywane tam. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej.

LinkedIn. Jest to oferta z LinkedIn Ireland spółka jawna, Wilton Place, Dublin 2, Irlandia ( "full"). Informacje zebrane z LinkedIn automatycznie od wykorzystania naszej obecności online na LinkedIn są zwykle przenoszone do serwera LinkedIn Corporation, 1000 W. Maude Avenue, Sunnyvale, CA 94085, USA i tam przechowywane. Nie ma decyzji o adekwatności Komisji Europejskiej w Stanach Zjednoczonych. Nasza współpraca z Tobą opiera się na standardowych klauzul do ochrony danych Komisji Europejskiej.

Xing Jest to oferta nowej pracy SE Dammtorstraße 30, 20354 Hamburg.

10. Możliwości kontaktowe i twoje prawa

10.1 Twoje prawa

Jako zainteresowana masz następujące uprawnienia:

 • . Zgodnie z art 15 DSGVO prawo do żądania informacji, o których mowa tam o swoich danych osobowych przetwarzanych my tam;
 • Zgodnie z art 16 DSGVO prawo do żądania sprostowania błędnych lub zakończeniu swoich danych osobowych przechowywanych w USA.;
 • Zgodnie z art. 17 DSGVO prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych przechowywanych w nas, chyba dalszego przetwarzania
  • do skorzystania z prawa do wolności wypowiedzi i informacji;
  • do spełnienia obowiązku prawnego;
  • Ze względu na interes publiczny lub
  • dla twierdzenia, konieczne jest ćwiczenie lub obrony roszczeń prawnych;
 • Zgodnie z Art. 18 DSGVO prawo żądać ograniczenie przetwarzania jego danych osobowych, o ile
  • dokładność danych jest zabroniony;
  • Przetwarzanie jest niezgodne z prawem, lecz odrzuca ich usunięcia;
  • Nie musimy już dane wymagają im dochodzenia, wykonania lub obrony roszczeń prawnych lub
  • Mają odwołać zgodnie z art 21 DSGVO sprzeczności wobec przetwarzania.;
 • Zgodnie z art. 20 DSGVO prawo do uzyskania swoje dane osobowe podane w strukturze, wspólny i odczytu maszynowego formacie lub wymagać transmisję innej osobie odpowiedzialnej;
 • Zgodnie z art. 77 DSGVO prawo narzekać organu nadzorczego. Co do zasady, można skontaktować się z organami nadzoru swoim zwykłym miejscu lub miejscu pracy lub siedzibie firmy.

Prawo do obiektu

O ile możemy przetwarzać, jak wyjaśniono w ramach wstępnej uprawnienia z Tajnej interesów, jak wyjaśniono powyżej, jak wyjaśniono powyżej, mogą one w sprzeczności z tym przetwarzanie ze skutkiem na przyszłość. Jeżeli przetwarzanie jest dokonywane do celów marketingu bezpośredniego, można skorzystać z tego prawa w każdej chwili, jak opisano powyżej. O ile przetwarzanie jest dla innych celów, istnieje prawo sprzeciwu jedynie w obecności wynikające z jego szczególnej sytuacji.

Po wykonaniu swojego prawa wnoszenia sprzeciwu, nie będzie przetwarzać dane osobowe dla tych celów, chyba że można dowieść przekonujące istotne powody przetwarzania, które przewyższają ich interesów, praw i wolności, lub jeśli przetwarzanie twierdzenie, wykonania lub obrony roszczeń prawnych służy.

Powyższe nie ma zastosowania, jeśli przetwarzanie odbywa się dla celów marketingu bezpośredniego. Wtedy nie będzie przetwarzać dane osobowe w tym celu.

10.2 Możliwości Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące gromadzenia, przetwarzania lub wykorzystywania danych osobowych w celach informacyjnych, korekty, ograniczenia lub usunięcia danych, jak również odwołane zgody lub sprzeciwu do wykorzystania specyficznych danych, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez dane kontaktowe w naszej nadrukiem ,


Ochrona danych Stworzony z Zaufane sklepy Tekst prawny we współpracy z Prawnicy Föhlisch..