O nas

Za Madamlili jest wielkim zespołem pracowników, a jednocześnie dobrymi przyjaciółmi z różnych krajów europejskich.
 
Hicro.
 
Kreatywna głowa jest HICRAN - prawdziwa rakieta, która przekształciła swoją pozytywną energię w firmę. Ciekawy i otwarty, dąży do nowych sposobów i odkryć. Creative Mind ma solidną podstawę BWL i wieloletnie doświadczenie jako bankier. Przejście z gospodarki do projektowania ukoronowane w najlepszych instytucjach w Londynie:
University of "Central Saint Martins" i "London College of Fashion" w kierunku mody, projektowania i innowacji. Urodzony w Kassel, z korzeniami anatolijnymi, zarządza budowaniem mostu między dwoma kulturami i łączy pozytywne aspekty dwóch do magicznego świata Madamlili. Uwielbia naturę i wierzy w dobro w człowieku. Dlatego natura i potrzeby klientów zawsze koncentrują się na motto:
"Jesteś światłem i miłością. Jesteś światem. "
 
Elba.
 
Madamlili ma również jego analityk, który dotyczy finansowych i organizacyjnych - Elba. Firma stopniowo rozwija się i bezpiecznie pod jego okiem. Jego wiedza o historii azjatyckiej i europejskiej (Master i PhD) przyczynia się do projektu firmy i ich filozofii. Jego celem jest zebranie tajemniczej przeszłości z naturalną estetyką pod jednym dachem i pokazać w formie wybranych akcesoriów na całym świecie.
Madamlili.
 
Idea dla firmy przyszła 2008. HICRAN dał nazwę "Madam" i Elba "Lili". Oficjalnie założył Madamlili 2009 i rok po utworzeniu pierwszego warsztatu z własnym personelem. W 2011 r. Spółka jest już znana na arenie międzynarodowej, zwłaszcza w Polsce, Norwegii i Francji. W 2012 r. Madamlili został zarejestrowany jako marka i otwiera swój pierwszy sklep. W ciągu najbliższych kilku lat współpraca z kilkoma wielkimi "detalistami", np. Promobo i Karstadt i zapewnia międzynarodowy entuzjazm poprzez współpracę z butikami europejskimi. W 2014 r. Madamlili stał się DaWanda Topsellerem w Niemczech i Alittlemarket.com stał się bestsellerem we Francji. Sukcesy te prowadzą do otwarcia własnego sklepu internetowego. 2015 rozpoczyna Madamlili.com z 500 produktami. Zainteresowanie jest świetne, a strona rośnie każdego dnia.
 
Madamlili ma dziś wielojęzyczny zespół, który oferuje obsługę klienta w różnych językach. Produkty są zaprojektowane i / lub wyprodukowane w warsztacie Madamlili, a każdy kawałek jest pakowany z pozytywną energią, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się "Joie de Vivre do noszenia", gdziekolwiek idą.
 
Na początku zasada przewodnia była jasna:"Jesteś światłem i miłością. Jesteś światem".