Wysyłka 

(1) Dostawa naszych produktów jest na całym świecie. Dostawa jest realizowana przez DHL i Poczty Niemieckiej

(2) Sprzedający dostarcza towar w ciągu 1-3 dni roboczych od daty płatności.

(3) Wiele urządzeń jednocześnie zamawiane są we wspólnej transmisji; to do wspólnej misji czas dostawy produktu o najdłuższym czasie dostawy. nabywca pragnie dostarczanie produktu szczególnego z krótszym czasem dostawy z góry, musi zamówić ten produkt oddzielnie.

(4) Jeżeli dostawa nie trafia do klienta, ponieważ klient ma adres dostawy podany jest nieprawidłowe lub niepełne, nowa dostawa odbywa się tylko wtedy, gdy kupujący akceptuje bezpośrednie koszty ponownej wysyłki. Koszty te odpowiadają uzgodnionym na wysyłce.

(5) Jeśli klient wybrał jako metodę płatności gotówką, towary nie są wysyłane. Zamiast tego, klient może odebrać towar w siedzibie operatora po upływie 3 dni roboczych od zakończenia; w przypadku produktów niestandardowych (patrz punkt 2), czas jest przedłużony do świadczenia przez jeden tydzień.

(6) W przypadku dostaw na terenie Niemiec naliczamy ryczałtowo 2,90 EUR za zamówienie. Od wartości zlecenia w wysokości 50 EUR dostarczamy bezpłatną wysyłkę na terenie Niemiec. Priorytetowy wysyłki obliczamy ryczałtowo 4,99 EUR za zamówienie.ZEdycja priorytet wysyłki i wysyłamy zamówienie pierwszeństwa.

Międzynarodowy zamówień w wysokości 50 EUR pobieramy 6 EUR za zamówienie i dostarczamy Europę z DHL i dla reszty świata, z niemieckiego Post.

Dla zamówień w wysokości 50 EUR dostarczamy bezpłatnie w całej Europie z DHL i innych * z niemieckiego Post.

Czasy dostawy do Polski i Francji z DHL wynosi około 3-5 dni, wszystkie pozostałe kraje Europy 5 dni i więcej pracy.

Czasy dostawy dla innych * z niemieckiego Post. 7-10 dni roboczych lub więcej.

Dostawy do USA i reszty świata przez DHL indywidualna umowa jest wymagane w zależności od ilości i wartości towarów. Dostawa zajmie około 5-7 lub więcej dni roboczych.

Dla Niemiec, możemy poprosić o priorytetowej wysyłki do 4,99 EUR. Zawysyłka priorytetem jest kolejnośćznakomicie przetwarzane w jeden dzień roboczy i wysłane.

* Zarówno dla Niemiec i dla Europy i świata jest ekspresowa przesyłka z DHL lub podobnych firm logistycznych możliwe. Dla wszystkich krajów, indywidualne zapytanie o cenę wymagana jest uzależniona od ilości i wartości towarów. prosimy o kontakt info@madamlili.com na życzenie cenowym.