Płatność

 

5. Zapłata

W naszym sklepie dostępne są dla Państwa następujące formy płatności:

Płatność z góry przelewem bankowym

Przy wyborze zapłaty z góry prześlemy Państwu osobnym e-mailem dane konta bankowego i wyślemy towar po otrzymaniu płatności.

Przelewy24

Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 215 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

Karta kredytowa

Składając zamówienie przekazują nam Państwo równocześnie dane swojej karty kredytowej. Po potwierdzeniu Państwa danych jako prawnego właściciela karty zwracamy się bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia do firmy obsługującej karty płatnicze z żądaniem zainicjowania transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza jest przeprowadzana automatycznie przez firmę obsługującą karty płatnicze, a Państwa karta jest obciążana.

PayPal Plus

W ramach systemu płatności online PayPal Plus oferujemy różne metody płatności jako PayPal Services. Przekierowywani są Państwo na stronę internetową usługodawcy internetowego PayPal. Tam można podać dane dotyczące płatności oraz potwierdzić korzystanie ze swoich danych przez PayPal i polecenie przelewu za pośrednictwem PayPal.

Jeżeli wybrali Państwo zapłatę za pośrednictwem PayPal, należy w celu zapłacenia faktury być zarejestrowanym w tym serwisie lub zarejestrować się i wylegitymować się za pomocą swoich danych dostępowych. PayPal dokonuje transakcji płatniczej automatycznie, bezpośrednio po potwierdzeniu polecenia przelewu. Dalsze wskazówki otrzymają Państwo podczas procedury zamawiania.

Jeżeli wybrali Państwo zapłatę kartą kredytową, nie muszą Państwo w celu zapłacenia faktury rejestrować się w serwisie. Bezpośrednio po potwierdzeniu polecenia przelewu i wylegitymowaniu Pani/Pana jako prawowitego posiadacza karty, transakcja płatnicza jest dokonywana na żądanie PayPal przez firmę obsługującą Państwa kartę kredytową, a Państwa karta jest obciążana. Dalsze wskazówki otrzymają Państwo podczas procedury zamawiania.

Jeżeli wybrali Państwo polecenie zapłaty, nie muszą Państwo w celu zapłacenia faktury rejestrować się w serwisie. Potwierdzając polecenie przelewu, upoważniają Państwo PayPal do złożenia polecenia zapłaty. PayPal wysyła do Państwa informację dot. daty obciążenia konta (tzw. prenotyfikacja). Składając upoważnienie do złożenia polecenia zapłaty bezpośrednio po potwierdzeniu polecenia przelewu, PayPal żąda od swojego banku dokonania transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza zostaje dokonana, a Państwa konto zostaje obciążone. Dalsze wskazówki otrzymają Państwo podczas procedury zamawiania.

SOFORT Banking

Po złożenia zamówienia zostaną Państwo przeniesieni na stronę internetową usługodawcy online SOFORT Banking. Aby zapłacić za dokane zamówienie za pośrednictwem SOFORT Banking, muszą Państwo posiadać aktywną opcję SOFORT Banking dla konta bakowości internetowej z autoryzacją przy pomocy PIN/karty TAN, wprowadzić odpowiednie dane identyfikacyjne i zlecić dokonanie płatności. Dalsze informacje otrzymają Państwo w trakcie procesu zamówienia. Transakcja płatności zostanie dokonana bezpośrednio po tym przez SOFORT Banking, a Państwa konto zostanie obciążone.

Amazon Pay

W trakcie składania zamówienia (jeszcze przed zakończeniem procesu zamówienia w naszym sklepie internetowym) zostaną Państwo przekierowani na stronę usługodawcy internetowego Amazon. Aby zrealizować zamówienie za pośrednictwem Amazon i zapłacić fakturę, muszą być Państwo zarejestrowani w tym serwisie lub zarejestrować się i wylegitymować się swoimi danymi dostępu. Tam mogą Państwo wybrać adres dostawy i formę płatności zapisane w Amazon oraz potwierdzić wykorzystanie swoich danych przez Amazon oraz polecenie przelewu.  Następnie zostaną Państwo przekierowani z powrotem na stronę naszego sklepu internetowego, aby zakończyć proces zamawiania.

Bezpośrednio po złożeniu zamówienia zwracamy się do Amazon z żądaniem dokonania  transakcji płatniczej. Amazon automatycznie dokonuje transakcji płatniczej. Dalsze wskazówki otrzymają Państwo w trakcie procesu zamawiania. 

Płatności gotówką przy odbiorze osobistym

Płatności za dokonane zamówienie uiszczą Państwo podczas osobistego odbioru towaru.