Wysyłka i dostawa

Wysyłka i dostawa

(1) Dostawy naszych towarów odbywają się na całym świecie. Dostawa do Polski i świata odbywa się wyłącznie z DHL i Poczty Niemieckiej.

(2) Dostawa do Polski kurierem DHL w ciągu około 3-5 dni roboczych od wpłaty.

(3) W przypadku produktów, które są zaznaczone w opisie produktu jako "zindywidualizowane", czas dostawy większa się o jeden tydzień, jeśli kupujący zlecił taką indywidualizację.

(4) Kilka równocześnie zamówionych produktów dostarczanych jest razem. Jeśli Kupujący życzy sobie z góry dostawę konkretnego produktu z krótszym czasie, produkt musi być zamówiony oddzielnie.

(5) W przypadku nie dostarczenie produktu do nabywcy nie dlatego, że adres dostawy jest niepoprawny lub niepełny, wprowadza się nową dostawę tylko wtedy, gdy kupujący akceptuje bezpośrednie koszty ponownej wysyłki. Koszty te odpowiadają uzgodnionym kosztą wysyłki

(6) Jeśli klient wybrał jako metodę płatności gotówką, towary nie zostanie wysyłany. Zamiast tego, klient może odebrać towar w miejscu prowadzenia działalności dostawcy, po 3 dniach roboczych od zawarcia umowy; zindywidualizowanych produktów (patrz punkt 2) zwiększa czas do wdrożenia przez jeden tydzień.

(7)

Koszty przesyłki i czas dostawy w szczegółach:

Na terenie Niemiec o 12,76 zł dostawa za pośrednictwem DHL.

Dostawa do Polski i Europy* kurierem DHL 26,40 zł 

Darmowa wysyłka za zamówienia powyżej 200,00 zł z DHL.

14 dni na odstąpienie

100% gwarancja satysfakcji

*Dostawa do Polski kurierem DHL w ciągu około 3-5 dni roboczych od wpłaty.